سازمان هواشناسی کشور
اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان
به مناسبت سوم خرداد بزرگداشت روز آزاد سازی خرمشهر در مراسمی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان تجلیل به عمل آمد

به مناسبت سوم خرداد بزرگداشت روز آزاد سازی خرمشهر در مراسمی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان تجلیل به عمل آمد

مدیر کل هواشناسی استان گفت: یوم الله سوم خرداد که در آن حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر رخ داد، روز ملی مقاومت و یادآور پایمردی، شجاعت و ایستادگی خستگی ناپذیر کسانی است که دلاورانه، شهادت را به آغوش کشیدند تا یک وجب از خاک میهن عزیزمان به دست متجاوزان و دشمنان نرسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان طی مراسمی در سالن کنفرانس شهید نصرت پناه، محسن حیدری عنوان کرد: این نظام در جنگ هشت سال دفاع مقدس با آرمان‌های والای شهدای انقلاب اسلامی بیمه شد و اقتدار و عزت را برای مردم انقلابی به ارمغان آورد.
وی با اشاره به اینکه: سوم خرداد ، نقطه حیاتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور سال های روشن دفاع مقدس است که برای همیشه در یادها خواهد ماند و رنگ فراموشی نمی گیرد.
مدیر کل هواشناسی استان بیان کرد: سوم خرداد سند افتخارات ملت ایران محسوب می‌شود و این روز مبارک، روز نابودی دشمنان اسلام و انقلاب بوده و شکست همه قدرت‌های جهان در این روز رقم خورد و در این میان سوم خرداد از حماسه‌های بزرگ تاریخ ملت ایران است و به فرموده حضرت امام خمینی (ره) در این جریان ما شاهد یاری خداوند متعال بودیم.
حیدری خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف توانسته به دستاوردهای خوبی برسد و در همه حوزه ها سرآمد هستیم و ما به این اقتدار و قدرت می بالیم و امیدوارم همچنان این عزت و اقتدار برای کشورمان روز به روز تثبیت شود.
در پایان با اهدا ء لوح سپاس توسط محسن حیدری، از فرزندان شاهد و ایثارگر تجلیل به عمل آمد.

📣روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان 📣

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

زاهدان، بزرگراه خلیج فارس
صندوق پستی: 173-98156
تلفن: 15-05433294814
فاکس: 05433294817
تلفن هواگو: ۱۳۴
پیامک: ۲۰۱۳۴
ایمیل: info@sbmeteo.ir

آمار بازدید سایت
  • 84
  • 146
  • 47
  • 6,675
  • 155,749
  • 211
کلیه امتیاز سایت متعلق به هواشناسی سیستان بلوچستان می‌باشد.
Skip to content