سازمان هواشناسی کشور
اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان
دیدار مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با سرپرست فرمانداری زاهدان

دیدار مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با سرپرست فرمانداری زاهدان

مدیر کل هواشناسی استان در ابتدا انتصاب شایسته جناب آقای علیرضا شهرکی را به عنوان سرپرست فرمانداری زاهدان تبریک گفت و همکاری بیشتر هواشناسی با فرمانداری را در زمینه خدمات هواشناسی تاکید کرد و افزود: اقلیم زاهدان در زمستان سرد، خشک و در تابستان گرم و فراخشک با میانگین دمای بلند مدت ۱۸.۲ درجه سلسیوس و میزان بارندگی بلند مدت ۳۰ساله ۷۰.۲میلی متر می باشد.

🔵محسن حیدری در مورد پروژه‌های در حال ساخت شهرستان زاهدان گفتند پروژه ایستگاه فرودگاهی زاهدان دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰درصد می باشد.

🔵ایشان ادامه دادن پروژه کهورک از توابع بخش نصرآباد در چشم اندازه توسعه این اداره کل وجود دارد که با تامین اعتبارات لازم این پروژه ها هرچه زودتر به اتمام برسد.
🔵علیرضا شهرکی سرپرست فرمانداری زاهدان، ضمن خیر مقدم به مدیر کل هواشناسی از همکاری هواشناسی استان در خدمت رسانی به همشهریان و کاربردی نمودن آمار و اطلاعات هواشناسی تشکر و قدردانی نمودند. و صدور به موقع هشدارهای جوی را بعنوان نقش مهم و اساسی هواشناسی در توسعه پایدار منطقه توصیف کرد.در پایان این دیدار قول مساعد و همکاری در جهت تامین اعتبارات لازم در خصوص تکمیل پروژه های در حال ساخت را به این اداره کل داد.

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

زاهدان، بزرگراه خلیج فارس
صندوق پستی: 173-98156
تلفن: 15-05433294814
فاکس: 05433294817
تلفن هواگو: ۱۳۴
پیامک: ۲۰۱۳۴
ایمیل: info@sbmeteo.ir

آمار بازدید سایت
  • 6
  • 117
  • 43
  • 10,609
  • 154,245
  • 210
کلیه امتیاز سایت متعلق به هواشناسی سیستان بلوچستان می‌باشد.
Skip to content