سازمان هواشناسی کشور
اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان
هشدار هواشناسی سطح قرمز دریایی: تداوم فعالیت طوفان حاره BIPARJOY

هشدار هواشناسی سطح قرمز دریایی: تداوم فعالیت طوفان حاره BIPARJOY

مدیر کل هواشناسی استان گفت: از (۲۱ تا ۲۶ خرداد) موقعیت طوفان حاره ای BIPARJOY در موقعیت تقریبی ۱۸N و ۶۷.۶E در فاصله ۱۰۰۰ کیلومتری سواحل چابهار را نشان می دهد و بر اساس مدل های فعلی مسیر حرکت آن به سمت شمال شرق می باشد. و انتظار می رود با برخورد به خشکی در سواحل هند و پاکستان تضعیف خواهد شد. برای مناطق دریایی عرب و مناطق شرقی در دریایی عمان در منطقه فعالیت طوفان رخداد رگبار و رعد و برق شدید وزش باد خیلی شدید و تلاطم شدید دریا پیش بینی می‌شود.

حیدری بیان کرد: یک شنبه و دوشنبه مناطق شرقی دریای عمان افزایش ارتفاع موج تا حدود ۳ متر و از سه شنبه تا پنج شنبه ارتفاع موج تا حدود ۴متر انتظار می‌رود.

محسن حیدری توصیه کرد: خودداری از تردد کشتی های تجاری و لنج های ماهیگیری در محدوده فعالیت طوفان، جلوگیری از تردد شناورهای سبک و تفریحی در دریای عمان، جلوگیری از تفریحات دریایی و شنا، ممانعت از تردد کشتی های تجاری و لنج های صیادی به سمت مناطق فراساحل و کشورهای عمان و یمن، انتقال قایق های سبک به خشکی و پهلوگیری کشتی ها و شناورها در مکان های امن، جمع آوری تورهای صیادی و قفس های پرورش ماهی، محافظت از تاسیسات ساحلی، پیگیری اخبارهواشناسی و هشدارهای رسمی صادر شده توسط سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان انجام شود.

** تغییرات احتمالی در هشدارهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

زاهدان، بزرگراه خلیج فارس
صندوق پستی: 173-98156
تلفن: 15-05433294814
فاکس: 05433294817
تلفن هواگو: ۱۳۴
پیامک: ۲۰۱۳۴
ایمیل: info@sbmeteo.ir

آمار بازدید سایت
  • 337
  • 529
  • 215
  • 25,507
  • 146,433
  • 203
کلیه امتیاز سایت متعلق به هواشناسی سیستان بلوچستان می‌باشد.
Skip to content